कला/साहित्य

गायक बुद्धिसागर बस्यालको तीज गीत ‘चस्मा लाएर’ बजारमा (भिडियोसहित)

लोक तथा दोहोरी गीत गायक बुद्धिसागर बस्यालले आफ्नो पहिलो तीज गीत ‘चस्मा लाएर’सार्वजनिक गरेका छन् । आफ्नै शब्द तथा स्वर रहेको यस गीतमा सत्कर्मको संगीत रहेको छ ।

समसामयिक बिषयलाई गीतमा प्रस्तुत गर्न सिपालु बस्यालले यसपटकको गीतमा नोबल कोरोना भाईरसलाई पनि समावेश गरेका छन् । १४ बर्ष क्यानडा बसेर नेपाल आएका गायक बस्यालले ‘बाहिर जाँदा कोरोनाको डर, घर बसौँ बुढिको करकर’ जस्ता शब्दहरु प्रयोग गरी बनाईएको गीतले श्रोताको मन जित्ने बिश्वास लिए ।

कुनै समयमा ‘बाजेका पालामा मोहोरपाथी नुन’, ‘डाँफे नाचेर’, ‘छमछम पाउजुले’, ‘मुरलीको धुन’ लगाएतका लोकप्रिय गीतले चर्चित बनेका बस्यालले लामो समयपछि यो गीत बजारमा ल्याएका हुन् । विवेक खड्काले निर्देशन गरेको यस गीतको भिडियोमा किस्मत भण्डारी, उदिरम खड्का, ज्ञान प्रसाद पोखरेल, दिपक भण्डारी, अर्जुन अर्याल, कृष्ण डाँगी लगायतको अभिनय रहेको छ ।

गीत हेर्नुहोस्:

https://www.youtube.com/watch?v=kUfklRtZnmY

Share this:
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *