देशसमाचारअर्थ

सरकारद्वारा सबै स्तरका होटल तथा बुटिक होटललाई संकेत चिन्ह प्रदान

काठमाडौं, फागुन ८  – सरकारले मुलुकभरमा रहेका सबै प्रकारका होटलहरुमा सरकारी निशान छाप अंकित संकेतहरु राख्नुपर्ने नियम ल्याएको छ । सरकारले सबै होटललाई अनिवार्य रुपमा आफ्नो वर्गीकरणअनुसारको संकेतहरु देखाउनुपर्ने बाध्यकारी नियम ल्याएको हो ।

सरकारको यो नियमसँगै अब सबै होटलहरुको साइनबोर्डमा कालापानी, लिम्पियाधुरा र लिपुलेक समेटिएको चुच्चे नक्सा अंकित निशान छाप देख्न पाइनेछ ।

यो प्रावधान छिटै सबै होटलहरुमा लागू हुने पर्यटन विभागले जनाएको छ। पर्यटन विभागले सबै स्तरका रिसोर्ट, तारे स्तरका होटल र पर्यटकीय सबै स्तरका होटल र पर्यटकीय सबै स्तरका बुटिक होटलका लागि पहिलोपटक संकेतहरु निर्धारण गरेको हो । राजधानी

Share this:
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *